WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Brand Manager

Firma Sante A. Kowalski Sp.j.  jest  czołowym europejskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych  typu Granola, jest liderem na rynku  polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 40 krajów na świecie.  Zatrudnia ponad 800 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów  hal fabrycznych.  Firma od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superrior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Obecnie do biura w Warszawie, do działu Marketingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Planowanie, wdrażanie i koordynowanie strategii marketingowych dotyczących produktów Sante
  • Nadzorowanie budżetu marketingowego w obszarze swoich marek
  • Koordynacja działań związanych z komunikacją produktu
  • Monitorowanie i usprawnianie prowadzonych działań marketingowych
  • Analiza efektywności prowadzonych działań w poszczególnych kanałach komunikacji
  • Analiza danych rynkowych, działań konkurencji, trendów konsumenckich

Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Brand Managera lub specjalisty w branży FMCG
  • Wiedza w zakresie zarządzania marką, budowania wartości marki, budowania lojalności klientów wobec marki, pozycjonowania i różnicowania marki
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, otwartość i innowacyjność
Oferujemy:
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS, zniżki na produkty Sante i usługi Studia Sante (w tym kompleks saun i basenów, Bistro Sante)
  • Dogodna lokalizacja i bezpłatny parking
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.