WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Brygadzista - monter

Ogłoszenie numer: 3837351, z dnia 2020-11-03

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • Praca w krajach UE;
  • Koordynowanie robót na budowie obiektu przemysłowego;
  • Montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania, regałów magazynowych na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi;
  • Nadzór budowlano-montażowy, kontrola jakości dostaw i wykonanych prac;
  • Nadzór i koordynacja pracy monterów na budowie;
  • Czytanie rysunku technicznego; planów niezbędnych przy montażu konstrukcji stalowych;
  • Koordynacja i kontrola realizacji harmonogramów robót;
  • Raportowanie bieżących wyników pracy

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe, architektoniczne lub budowlane;
  • Posiadanie uprawnień konstrukcyjno-budowlanych – mile widziane;
  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy dla obiektów przemysłowych;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość przebiegu procesu budowlanego;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność motywowania pracowników i delegowania zadań;
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane;
  • Uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe – mile widziane;
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane;
  • Poszukujemy osób z całej Polski.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • Zakwaterowanie;
  • Ekwiwalent pieniężny;
  • Dużą samodzielność,
  • Dojazd na budowę firmową flotą samochodową;
  • Odzież roboczą;
  • Elektronarzędzia;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.