WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Brygadzista zmiany

Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Miejsce pracy: Konarzyce
Numer: StPr/20/0386
OBOWIĄZKI:
- realizowanie planu produkcji, nadzorowanie realizacji zadań produkcji, kontrola, ocena pracy podległego zespołu,- miejsce wykonywania pracy:63-130 Konarzyce- praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14, 14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie srednie techniczne lub budowlane, min. 1 rok doświadczenia, mile widziana znajomość AutoCAD

Miejsce pracy:

Konarzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie