WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Dyrektor handlowy

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/20/2606
OBOWIĄZKI:
opracowywanie strategii i planu sprzedaży, nadzór nad rekrutacją, utrzymywanie kontaktów z dostawcami towaru z Gruzji, organizowanie dostaw towarów i produktów z Gruzji, negocjowanie warunków sprzedaży, nadzór nad procesami handlowymi w firmiepraca na terenie: Lublin, Warszawa, teren Polski, wg potrzeb pracodawcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dyrektor handlowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), handlowe
Język: gruziński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

10 lat doświadczenia w handluumiejętność - opracowywanie strategii, planów , organizacja towarów z gruzji

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie