WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Inżynier Budowy / Inżynier Robót Ogólnobudowlanych

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kołobrzeg
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie stażu,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office i AutoCad,
  • znajomość MS Project będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
ZAKRES ZADAŃ:
  • planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją robót ogólnobudowlanych,
  • kontrolę pracy podległych brygad i podwykonawców,
  • zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowy
  • współpracę z dostawcami materiałów budowlanych.
  • kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji.
  • współpraca z kierownikiem budowy.
OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o pewnej pozycji rynkowej
  • możliwość realizacji celów zawodowych
  • udział w nowych, ciekawych projektach
  • atrakcyjne warunki pracy
  • szansę na realizowanie własnych pomysłów
  • dodatkowe narzędzia pracy
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe