WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Inżynier Projektu

Ogłoszenie numer: 4214621, z dnia 2021-02-22

Firma z branż izolacji przemysłowych, świadcząca profesjonalne usługi w zakresie nowoczesnego projektowania i wykonawstwa izolacji przemysłowych. Specjalizujemy  się przede wszystkim w systemach izolacji w przemyśle energetycznym, chemicznym i produkcyjnym.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Konin

Opis stanowiska

  • Pełny nadzór nad realizacją inwestycji;
  • Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót;
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych na budowie;
  • Rozliczanie bieżące i końcowe projektu oraz opracowywanie dokumentacji.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne - inżynier budownictwa z doświadczeniem w prowadzeniu projektów budowlanych;
  • Znajomość branży energetycznej;
  • Konsekwentne oraz samodzielne podejmowanie decyzji
  • Kandydaci mający wiedzę oraz doświadczenie z zakresu kotłów ciepłowniczych / biomasy, spalarni śmieci itp.
  • Doświadczenie: przemysł industrialny/energetyczny
  • Dobra znajomość j. Angielskiego lub j. Niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód, telefon, zakwaterowanie;
  • Długoterminową współpracę zarówno w kraju jak i za granicą;
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów;
  • Szkolenia specjalistyczne.

Wynagrodzenie: 11000 - 12000 zł brutto + premia.