WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Junior Project Management Officer

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Warszawa

Stawka: do 350zł netto/md

Lokalizacja: Aktualnie praca zdalna a po powrocie do biur w modelu hybrydowym (3dni w biurze, 2 dni zdalnie) /Warszawa

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolności organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w wykonywanych zadaniach
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i kontrola dostępów zespołów, pomoc pracownikom w problemach z dostępami
  • Kontraktowanie i rozliczanie pracowników
  • Kontrola i wpisywanie nadgodzin dla etatu
  • Wdrożenie nowego pracownika (token, identyfikator, czasem pomoc w konfiguracji stacji)
  • Zakup np. licencji przez transfer do infrastruktury
  • Pilnowanie i kontrola sprzętu na stanie kierownika przez ekomputer
  • Aktualizacja wskazanych dokumentów np. lista składów zespołu
  • Inne zadania ad hoc np. prezentacje
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System