WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik

Centrum Medyczne POLMED poszukuje kandydatów/tek na stanowisko:
Kierownik
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju.
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Zadania

  • Administrowanie Centrum Medycznego
  • Zarządzanie zespołem pracowników – lekarzy, asystentek, higienistek, recepcjonistek w Centrum Medycznym (w tym rekrutacja, motywowanie, budowa i rozwój zespołu)
  • Wdrażanie i monitoring standardów, procesów i procedur medycznych we współpracy z odpowiednimi Działami
  • Prowadzenie działań przyczyniających się do stałego wzrostu sprzedaży świadczonych usług oraz nadzór nad wdrażaniem nowych produktów
  • Kontrola przestrzegania wymagań formalno- prawnych zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej
  • Zapewnienie wysokich standardów w procesie obsługi Pacjenta
  • Sporządzanie raportów i analiz z działalności Centrum Medycznego oraz nadzór i optymalizacja kosztów w zakresie jego rentowności

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – warunek konieczny
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi Klienta i standard oferowanych usług
  • Dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celów oraz samodzielność w ich realizacji
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne, potrafisz pracować pod presją czasu
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: medyczne, ekonomia, zarządzanie)
  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym programu Excel i Power Point

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”