WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Działu Pielęgniarskiego

Miejsce pracy: Kalisz

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Chopina 9 w Kaliszu.

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • zatrudnienie na pełen wymiar etatu;
  • wolne niedziele i święta;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
  • możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED";
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. licencjackie – preferowane wyższe magisterskie z zakresu pielęgniarstwa lub położnictwa;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • min. 3- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki/położnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze
Benefity:

Podobne oferty

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

mazowieckie / Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie głównej księgowej oraz będzie odpowiedzialna za obsługę księgową Spółki w zakresie rozliczeń finansowych i zapewnienie prawidłowości rozliczeń podatkowych CIT i VAT, a w szczególności za: Zadania:...

SZCZEGÓŁY

Hendi Polska sp. z o.o.

wielkopolskie / Robakowo k. Poznania

OPIS STANOWISKA: zarządzanie i nadzór nad rozwojem portfolio firmy tworzenie planów wdrożeniowych dla nowych produktów i rozwój strategii zakupowej analiza asortymentu producentów oraz dobór nowości przygotowywanie analiz przedwdrożeniowych dla nowych...

SZCZEGÓŁY

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

Organizacja i nadzór nad działalnością Centralnej Dyspozytorni, dyspozytorów i konserwatorów. Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu konserwacji i serwisowania instalacji, urządzeń i sprzętu zgodnie z wymaganiami obowiązujących przepisów,...