WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Magazynu

Ogłoszenie numer: 3842919, z dnia 2020-10-30

Klient portalu Praca.pl

Specjalistyczny salon wyposażenia wnętrz szuka osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizacja, nadzorowanie i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu,
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Nadzór nad prawidłowością procesów magazynowych i obiegiem dokumentów,
  • Przyjmowanie, sprawdzanie oraz rozliczanie przyjmowanego i wydawanego towaru,
  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów,
  • Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur.

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Skuteczność w działaniu,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Umowę o pracę, u lidera w swojej branży w Polsce
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia,
  • Stabilny system wynagradzania: płacę podstawową, premię,
  • Darmowy Program Prywatnej Opieki Zdrowotnej,
  • Karty Multisport,