WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Magazynu

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnie z ich pasjami, wartościami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko kierownika magazynu do nowoczesnego centrum dystrybucyjnego na terenie Śląska. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7/08/2020/BA
Główne zadania:
  • zarządzanie i motywowanie bardzo dużego zespołu pracującego w ruchu ciągłym,
  • odpowiedzialność za prawidłowe wykonywanie zadań (rozładunki, załadunki, kompletacja zleceń, obsługa magazynu > 30k mkw) zgodnie z budżetem i założonymi KPIs,
  • wprowadzanie działań optymalizacyjnych.
Wymagania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużym magazynem z obsługą paletową,
  • umiejętność współpracy z wieloma, dużymi klientami,
  • wysokie kompetencje przywódcze oraz wrażliwość międzykulturowa.
Firma oferuje:
  • rynkowe wynagrodzenie plus premię,
  • samochód służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego wspartego spersonalizowanymi szkoleniami.
Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.