WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Ochrony Fizycznej

Miejsce pracy: Elbląg, Olsztyn

W zamian za Twoją pracę zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS (po okresie próbnym umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wstępne szkolenie.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracowników,
  • nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów na podległym terenie,
  • rekrutacja, organizacja pracy oraz rozliczanie pracowników ochrony,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz godne reprezentowanie jej przed Kontrahentami.

Wymagania:-

  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy pracy własnej jak i podległego zespołu,
  • niekaralność,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakiet MS Office),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Podobne oferty

Polpharma Biologics

mazowieckie / Duchnice (pow. warszawski zachodni)

CO NAS WYRÓŻNIA Międzynarodowe środowisko pracy Atrakcyjne wynagrodzenie Nowoczesne wyposażenie laboratoryjne Konferencje i szkolenia na całym świecie Główne zadania na tym stanowisku to: Zapewnieniem realizacji procesów bezpieczeństwa nałożonych przez...

SZCZEGÓŁY

Solid Security Sp. z o.o.

mazowieckie / Wyszków, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka

  Zakres obowiązków: Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów w podległym terenie Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracownikami Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie pracowników...

warmińsko-mazurskie / Elbląg