Kierownik Robót / Inżynier Budowy w Dziale Obsługi Gwarancyjnej

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Zadania:
  • przyjmowanie, rejestracja oraz weryfikacja zgłoszonych wad,
  • organizacja i nadzór nad pracami naprawczymi,
  • przygotowanie i wprowadzanie wykonawstwa zastępczego,
  • bieżąca korespondencja i współpraca z Inwestorem oraz Podwykonawcami,
  • weryfikacja i odbiory wykonanych napraw,
  • przygotowywanie dokumentów formalnych.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne: budowlane, branżowe drogowe lub mostowe,
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub stanowisku majstra / kierownika robót budowach drogowych,
  • rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • wysoka kultura osobista i samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.