WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Robót Mostowych

Budimex S.A. jest liderem wśród pracodawców branży budowlanej - organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku.
Mając status generelnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.
Zatrudniamy
w Polsce ponad 7 000 osób

współpracujemy z 12 000 kontrahentów

realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Suwałki
Do Twoich zadań należeć będzie:
  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku,
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu,
  • uczestnictwo przy negocjacjach i  wyborze podwykonawców,
  • prowadzenie dziennika budowy.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu mostowym
  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności mostowej
  • minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót w realizacji inwestycji z zakresu infrastruktury komunikacyjnej,
  • biegłej obsługi komputera (MS Project, AutoCAD),
  • mobilności i gotowości do pracy w Suwałkach.
Co możemy Ci zaoferować?
  • system premiowy
  • dzień wolny w urodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • sekcje sportowe
  • kursy językowe
  • szkolenia dla pracowników
  • wolontariat pracowniczy
  • wymiany międzynarodowe

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranym kandydatami.

Znajdziesz nas na:
Nasze wyróżnienia
ZOBACZ NASZ PROFIL

Podobne oferty

NES Global Talent

zachodniopomorskie /

Zakres obowiązków: koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót drogowych, realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, efektywne zarządzanie podległym...

wielkopolskie /

opolskie /