WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik zmiany

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec | Numer ref.: KZ/037/ABO

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Wynagrodzenie wzbogacone o premię
  • Przyjazną oraz rodzinną atmosferę
  • Stabliność w zatrudnieniu - mała rotacja w firmie
  • Multisport
  • Ubezpiecznie grupowe
  • Opiekę medyczną Medicover

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika zmiany (Lidera/Mistrza/Brygadzisty) w firmie produkcyjnej min. 2 lata
  • Jezyk angielski pozwalający na swobodną komunikację
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zdolności analityczne - szczególnie w zakresie diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Mile widziana znajomość systemów ERP/SAP

Zakres obowiązków:

  • Efektywne koordynowanie i planowanie zadań w ramach podległego zespołu
  • Ustalanie priorytetów w oparciu o plan produkcyjny
  • Nadzór nad wskaźnikami efektywności wynikających z planu produkcji
  • Wdrażanie działań korygujących
    dbałość o warunki pracy i bezwzględne przestrzeganie procedur dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa na stanowiskach pracy