WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Koordynator ds.pracowniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Koordynator ds.pracowniczych
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0132
OBOWIĄZKI:
Rekrutacja pracowników na terenie Polski, Ukrainy i Białorusi; koordynacja spraw związanych z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

umiejętność pracy pod presją czasu

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Podobne oferty

Vestas

zachodniopomorskie / Szczecin

  Sales > SBU NCE >  Installation Supervisors   The Construction Department oversees all wind farm projects from start to completion. The team takes responsibility for a wind farm once a contract has been signed - and remains responsible until the final tests...

SZCZEGÓŁY

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

zachodniopomorskie / Białogard

sporzadzanie wniosków, koordynacja stowarzyszenia

SZCZEGÓŁY

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

wielkopolskie / Swarzędz

wsparcie pracowników przed rozpoczęciem pracy (zakwaterowanie, wydawanie odzieży roboczej); obsługa pracowników tymczasowych w trakcie zatrudnienia; budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami; przygotowywanie raportów i zestawień...

SZCZEGÓŁY