WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Koordynator

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Koordynator
Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski
Numer: StPr/21/0002
OBOWIĄZKI:
Rekrutacja pracowników do pracy z Ukrainy.Koordynowanie zatrudnionych pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Mile widziany miesięczny staż pracy

Miejsce pracy:

Międzyrzec Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej