WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Lider Magazynu

Ogłoszenie numer: 3830007, z dnia 2020-11-02

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i organizacja pracy magazynu wyrobu gotowego oraz surowców i opakowań tj:
    • Systematyczna i poprawna obsługa zleceń produkcji(wydania/zwroty, przyjęcie/wydanie wyrobu gotowego)
    • Prawidłowe przyjęcie ilościowe i jakościowe do magazynu surowców i opakowań
    • Terminową obsługę załadunków/rozładunków w magazynach zgodnie z awizacjami
    • Poprawne i bezpieczne składowanie wyrobu gotowego , surowców i opakowań
    • Przestrzeganie wydawania towarów wg FIFO
    • Prawidłowy stan techniczny urządzeń znajdujących się i pracujących w magazynach -nadzór nad terminowym przeprowadzaniem przeglądów technicznych, prowadzenie pełnej dokumentacji (książki przeglądów, książki eksploatacyjne)
    • Zapewnienie czystości i porządku w magazynie
    • Prowadzenie dokumentacji z przekazywania zmian
    • Nadzór i organizacja pracy podległych pracowników

Wymagania

  • Uprawnienie do obsługi wózków widłowych UDT
  • Gotowość do pracy III zmianowej
  • Obsługa komputera i poczty elektronicznej
  • Obsługa podstawowych urządzeń biurowych – faks, skaner, telefon
  • Samodzielna i efektywna organizacja pracy własnej
  • Szybka ocena sytuacji, podejmowanie decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • BARDZO ATRAKCYJNE PREMIE
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość korzystania z pakietu medycznego
  • inne benefity pozapłacowe