WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Lider projektu (automatyzacja obiektów przemysłowych)

Poszukujemy osoby na stanowisko Lider projektu – projekty związane z automatyzacją obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Nr ref.: 1/02/2021/AM
Główne zadania:
  • zarządzanie działaniami związanymi z projektami w zakresie przygotowywania i uruchamiania oprogramowania dla sterowników PLC,
  • przygotowywanie uzgodnień projektowych, harmonogramu realizacji projektu oraz nadzór nad jego wykonaniem,
  • bieżące raportowanie statusu projektu do dyrekcji,
  • kierowanie zespołem projektowym, współpraca z klientami oraz podwykonawcami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy z projektami dotyczącymi oprogramowania dla sterowników PLC,
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana niemieckiego,
  • predyspozycje liderskie,
  • dyspozycyjność  do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.
Firma oferuje:
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole inżynierskim,
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę multisport, PPE,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • możliwość poszerzania wiedzy,
  • realizację różnorodnych projektów w dziedzinie automatyki i robotyki.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.