WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Lider zespołu produkcyjnego

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Mrągowo | Numer ref.: LIZ/037/JKA

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej oferującej zaawansowane rozwiązania dla branży automotive
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży automotive lub pokrewnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność pracy w zespole

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Planowanie pracy zespołu
  • Podział zadań w zespole w oparciu o harmonogram produkcyjny
  • Zgłaszanie awarii do działu utrzymania ruchu
  • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną
  • Obsługa funkcjonującego systemu oraz analiza danych
  • Przekazywanie wiedzy i rozwijanie kompetencji zespołu

Oferta dotyczy pracy stałej.