WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Mistrz Działu Zabezpieczenia Ruchu

SEDAR S.A. w Międzyrzecu Podlaskim

zatrudni pracownika na stanowisko:

Siedziba firmy: Międzyrzec Podlaski

OPIS STANOWISKA:

  • Zarządzanie zespołem zabezpieczenia ruchu
  • Techniczne utrzymanie ciągłości produkcji
  • Współuczestnictwo w planowaniu i realizacji inwestycji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe, wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność współpracy oraz pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Teoretyczna i praktyczna wiedza techniczna zwłaszcza z zakresu eksploatacji i napraw maszyn, elektromechaniki, mechaniki, automatyki i energetyki.
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne SEP eksploatacje i dozorowe
  • Znajomość środowiska MS Office (Power Point, MS Excel)
  • Mile widziana umiejętność poruszania się w programach technicznych m.in. autocada
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość uczestnictwa w projektowaniu i planowaniu nowoczesnych inwestycji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia
  • Pakiet socjalny: m.in. talony świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27081997r. Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 923 ze zm.