WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Project Manager

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software housey.

Obecnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. lubelskie
Główne zadania:
  • Kierowanie realizacją projektu w celu spełnienia harmonogramu projektu,
  • Zapewnienie zgodności projektu ze standardem zarządzania projektem,
  • Przejęcie odpowiedzialności za realizację celów projektu i rezultatów,
  • Przeprowadzanie analizy interesariuszy, analizy wpływu na biznes oraz planowanie działań związanych z zaangażowaniem, komunikacją i szkoleniami w celu zapewnienia skutecznej komunikacji i adopcji przez cały cykl życia projektu.
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera,
  • Doświadczenie w projektach HR w tym Payroll,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę,
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).
Administratorem danych osobowych jest CORE SERVICES SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU (51-162) PRZY UL. JANA DŁUGOSZA60, KRS: 0000352373, NIP: 895 – 196 – 85 – 38, REGON: 021222856.
Celem przetwarzania danych osobowych jest rejestracja zapytań wyysyłanych za pomocą formularza kontaktowego i udzielenieodpowiedzi. Okres przetwarzania trwa 3 lata od otrzymania wiadomości przesłanej za pomocą formularza. Celem przetwarzania danychosobowych jest również dochodznie roszczeń i obrona przed roszczeniami w okresie 10 lat od zakończenia współpracy. Przetwarzaniedanych osobowych jest niezbędne do celów wywiązywaniu się z terminowego odpowiadania na pisma, terminowego realizowaniapłatności dla dostawców, dbania o jakość współpracy z kontrahentami i innymi stronami zainteresowanymi.
Administrator będzie przekazywać dane osobowe wyłącznie zaufanym odbiorcom takim, jak dostawcy usług IT (którzy świadczą usługidla CORE SERVICES SP. Z O.O.). W związku z tym, że przetwarzamy Państwa dane osobowe, mają Państwo prawo do żądania dostępu,sprostowania, usunięcia swoich danych osobowych lub ograniczenia ich przetwrzania, a także do wniesienia sprzeciwu co doprzetwarzania Państwa danych i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podaniedanych jest dobrowolne. Niepodanie danych skutkowało będzie niemożliwością obsługi zapytania wysłanego za pomocą fomularzakontaktowego i brakiem udzielania odpowiedzi.