WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Senior Project Manager

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Jesteśmy częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT. Naszymi Klientami są liderzy z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki.

Na rynku Polskim działamy nieprzerwanie od roku 2007 i obecnie zatrudniamy ponad 1000 doświadczonych specjalistów, którzy pracują przy projektach w Polsce oraz za granicą. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pracownika oraz innowacyjne projekty, które realizujemy na rzecz naszych Klientów.

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:
  • Zarządzanie złożonymi programami/ projektami
  • Przygotowywanie i utrzymywanie realistycznych planów projektów we wszystkich obszarach wiedzy PM BOOK z uwzględnieniem istniejących w firmie standardów i rekomendowanych narzędzi
  • Zapewnienie dostarczania i odbioru produktów projektu z zachowaniem planowanych kosztu, zakresu i terminów
  • Przygotowywanie raportów dla interesariuszy projektu
  • Informowanie wyższego kierownictwa o zagrożeniu dla portfela i konieczności podjęcia działań naprawczych
  • Określanie zależności między programami/projektami w celu zapewnienia efektywnej implementacji współzależnych przedsięwzięć
Wymagania:
  • Umiejętności w zakresie zarządzania programami i projektami informatycznymi
  • Znajomość jednego ze standardów zarządzania projektami (PM BOOK / PRINCE2)
  • Swobodne posługiwanie się j. angielskim w mowie i piśmie
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Wiedza w obszarze bankowości: znajomość procesów i produktów bankowych w stopniu pozwalającym na ogólną weryfikację biznesowej dokumentacji projektowej
  • 8 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami lub zespołami zadaniowymi w obszarze bankowości IT
  • 2 lata doświadczenia w obszarze Bankowości (znajomość procesów i produktów bankowych w stopniu pozwalającym na ogólną weryfikację biznesowej dokumentacji projektowej)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnym jak  i polskim
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Elastyczne formy współpracy
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń