WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Technical Implementation Project Manager

wynagrodzenie 90-100 PLN net/h (B2B)

Gdynia

Dla Dużego Klienta z sektora bankowego w Gdyni poszukujemy Project Managera zdolnego do zaprojektowania i przeprowadzania procesów związanych z deploymentem projektu oraz koordynacja procesów migracji danych.

Obowiązki
  • Projektowanie i przeprowadzanie procesów związanych z deploymentem projektu
  • Współpraca ze wszystkimi zespołami i osobami zaangażowanymi w projekt
  • Stosowanie dobrych praktyk z zakresu metodologii Agile oraz ITIL
Wymagania
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Project Manager
  • Umiejętność efektywnej komunikacji, pracy zespołowej
  • Znajomość JIRA, Confluence
  • Znajomość procesów ITIL, Agile
  • Gotowość do okazjonalnej pracy wieczorami oraz w weekendy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
Oferujemy
  • wynagrodzenie 90-100 PLN net/h (B2B)
  • do końca roku praca zdalna - docelowo praca w Gdyni
  • pakiet benefitów pozapłacowych [50% Multisport, prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie na życie]
  • pracę w międzynarodowym środowisku przy dużych projektach
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.