WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Zastępca kierownika działu nowych wdrożeń

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Numer: StPr/21/0248
OBOWIĄZKI:
KOORDYNOWANIE PROJEKTÓW WDROŻENIOWYCH NOWYCH PRODUKTÓW, NADZÓR NAD PROCESEM ROZWOJU NOWEGO PRODUKTU, KONTROLA KOSZTÓW, BIEŻĄCA WSPÓŁPRACA Z ODDZIAŁEM W CHINACH I NA TAJWANIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa programów komputerowych MS Office, MS, Excel
Uprawnienia: zdolności analityczne
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI[Umiejętność 1] : DOŚWIADCZENIE W MIĘDZYNARODOWEJ FIRMIE PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy:

Gorzów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim