WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Zastępca Kierownika Sklepu

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 200 sklepów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA i Polsce. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk - Designer Outlet
Zadania:
  • zarządzanie podległym zespołem (5-6 osób) pod nieobecność kierownika
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie i obroty sklepu i wskaźniki
  • dbanie o odpowiednia prezentację towaru
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w handlu oraz  na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność motywowania pracowników
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • motywacja i chęć do pracy
Oferujemy:
  • umowę o prace
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • pakiet MyBenefit i Karta Multisport
  • szkolenia
  • możliwość wyjazdów służbowych zagranicznych i wewnątrzkrajowych
  • konkretne zniżki pracownicze