WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Koordynator Techniczny

Miejsce pracy: Warszawa

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy – Warszawa i/lub Łódź

OFERUJEMY:
  • Pracę w nowoczesnych obiektach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne,
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne).
ZADANIA:
  • Nadzorowanie i wykonywanie planowych przeglądów urządzeń i instalacji,
  • Bieżąca obsługa techniczna obiektów,
  • Codzienne kontrole autonomiczne pod kątem technicznym instalacji obiektowych i pomieszczeń technicznych,
  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych, realizacja napraw,
  • Pozostawanie w gotowości i szybkie reagowanie na występujące awarie na obiekcie,
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu obiektów,
  • Dobra organizacja czasu i pracy, samodzielność, dyspozycyjność,
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Excel, Word), czytania dokumentacji technicznej, przygotowywania raportów,
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.