WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Agency coordinator

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Sady
Numer: StPr/22/2736
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie pracy zatrudnionych pracowników tymczasowych, w tym cudzoziemców, tj. ustalanie grafików pracy i delegowanie zadań; prowadzenie i tłumaczenie szkoleń e-learningowych z języka polskiego na ukraiński; podpisywanie umów, sporządzanie zestawień czasu pracy. Praca na dwie zmiany w godzinach 6:30-17:00 oraz 18:00-4:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Miejsce pracy:

Sady

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 28,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu