WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Brygadzista Działu Utrzymania Ruchu

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Zatrudniamy 22.100 Pracowników w 177 zakładach na całym świecie.

Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta

i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie do naszego Zakładu w Ostrowi Mazowieckiej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Zakres obowiązków:
  • organizacja, nadzór i kontrola pracy na zmianie produkcyjnej, zapoznawanie pracowników z zakresem prac,
  • priorytetyzacja robót awaryjnych i koordynacja prac planowych
  • zabezpieczenie materiałów i narzędzi do pracy dla członków brygady i bezpośredni udział w pracach,
  • planowanie przeglądów konserwacji i napraw dla maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury,
  • zarządzanie dokumentacją techniczną urządzeń, procesu przeglądów i awarii
  • organizacja i zarządzanie współpracą z firmami zewnętrznymi wykonującymi serwisy, naprawy, remonty oraz usuwających awarie
  • nadzór nad kosztami gospodarki prewencyjnej i inicjowanie zamówień na części i materiały,
  • udział w procesie inwestycyjnym – nadzór nad przygotowaniem, realizacją i rozliczaniem przydzielonych zadań inwestycyjnych i projektowych
  • poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających linie produkcyjne, maszyny i urządzenia
Wymagania:
  • Wykształcenie: średnie techniczne
  • Wysoka kultura BHP
  • Min. 3-letnie doświadczenie jako osoba na tym stanowisku w dziale utrzymania ruchu idealnie w podobnej branży
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • podstawowa znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
Mile widziane
  • Uprawnienia SEP grupa 2, grupa 3
  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i platformowych
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.