WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Development Team Leader

Miejsce pracy: Warszawa
346/0522
Twoje Zadania:
  • Koordynacja prac zespołu developerów w zakresie rozwoju i utrzymania oprogramowania
  • Aktywny udział w pracach developerskich (opcja, % czasu do ustalenia)
  • Zapewnienie rozwoju podległych systemów zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez użytkowników
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla podległych systemów przy współpracy z partnerami zewnętrznymi
  • Analiza rynku, dostępnych produktów, rozwiązań i trendów
  • Wybór optymalnych rozwiązań pod kątem technicznym, funkcjonalnym, ekonomicznym oraz utrzymaniowym
  • Udział w procesie selekcji parterów technologicznych i konsultantów zewnętrznych
  • Wsparcie bieżących projektów (m.in. integracje systemów, wdrażanie nowych wersji oprogramowania, dostosowywanie systemów do zmian w otoczeniu)
  • Współpraca z dostawcami systemów i usług (zlecenia zmian w systemach, ustalanie zakresu i zasad, rozliczanie, odbiory, ocena jakościowa dostarczonych produktów i usług, ocena zgodności ze standardami, koordynacja wdrożeń)
  • Współpraca z Architektem Telco oraz domeny IT
  • Wdrażanie standardów i dobrych praktyk. Inspirowanie zespołu
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania klasy Enterprise (minimum 5 lat)
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub projektami informatycznymi
  • Praktyczna znajomość Java, JEE
  • Znajomość SpringBoot, Angular 2+, Bootstrap
  • Praktyczna znajomość procesu wytwórczego oprogramowania
  • Znajomość technologii mikroserwisów, REST oraz CI/CD (maven, Jenkins)
  • Znajomość architektury nowoczesnych systemów informatycznych
  • Praktyczna znajomość SQL (Oracle)
  • Mile widziana umiejętność programowania Python
  • Mile widziane doświadczenie w domenie Telco
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Zdolności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę zdrowotną (Luxmed)
  • Kartę sportową Multisport
  • Dodatkowo dzień wolny z okazji urodzin
  • 3 płatne dni wolne na wolontariat
  • Hybrydowy system pracy (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji (oferujące wiele udogodnień)
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.