Global product care manager

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0263
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad zespołem Global Product Care zlokalizowanym w Opolu oraz w Chennai (Indie) w aspektach wsparcia research and development, poprzez rozwiązywanie bieżących problemów z produkcją, oraz wsparcie nowych projektów w Opolu; współpraca z dostawcami podzespołów elektronicznych; selekcja oraz zatwierdzanie alternatywnych dostawców; optymalizacja kosztów; zatwierdzanie zewnętrznych urządzeń przed wprowadzeniem ich do produkcji; zarządzanie zmianami w projektach; koordynacja między serwisem, produkcją w Opolu a działem Research & Development; wsparcie w poszukiwaniu dostawców materiałów niezbędnych do produkcji nowych technologii; koordynacja i wsparcie w potencjalnych transferach PCBA; techniczna koordynacja między produkcją a partnerami EMS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: hindi (hinduski), w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowiskach lidera lub / oraz menedżera. Wykształcenie wyższe (w tym licencjat / inżynier) w zakresie elektroniki, inżynierii lub oprogramowania.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu