WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Główna Księgowa

Ogłoszenie numer: 7743741, z dnia 2022-12-07

Firma produkcyjna, istniejąca na rynku od 1998 lat, pragnie poszerzyć zakres i jakość obsługi klientów.

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem, wszelkiego rodzaju opakowań z tektur falistych, wykorzystującym do tego celu najnowocześniejsze maszyny i rozwiązania.

Firma zatrudnia ok100 osób w dwóch zakładach produkcyjnych i pracuje dla największych firm posiadających swoje fabryki w Polsce.

Miejsce pracy: Krzyszkowice (pow. radomski, gm. Przytyk)

Opis stanowiska

  • Zapewnienie kompleksowej, zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi, obsługi księgowej i rachunkowej Firmy (Sp. z o.o.)
  • Przygotowanie analiz, sprawozdań, prognoz finansowych i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych (głównie US, GUS)
  • Kształtowanie i realizowanie strategii finansowej Firmy
  • Monitorowanie wydatków, analizowanie przychodów, określanie odchyleń budżetowych i zgłaszanie tego do Zarządu
  • Pilnowanie terminów pism urzędowych, raportów
  • Monitorowanie prawidłowości w obszarze podatkowym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe - rachunkowość, finanse
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego
  • Bardzo dobre zrozumienie zasad podatkowych, księgowych
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie procedur bankowych, reguł bankowych i fiskalnych
  • Silne umiejętności przywódcze i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania wieloma zadaniami

Mile widziane:

  • Doświadczenie w środowisku Optima / Streamsoft Prestiż
  • Doświadczenie jako dyrektor finansowy

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu
  • Ubezpieczenie na życie