Kierownik do prefabrykacji

Ogłoszenie numer: 8763679, z dnia 2024-02-21

Dibora & CO

Miejsce pracy: Niemcy, Dolna Saksonia - Laar

Opis stanowiska

Poszukujemy do naszego zespołu przy samodzielnej produkcji prefabrykatów betonowych w Laar KIEROWNIKA/ MAJSTRA/ INŻYNIERA współpracującego na linii produkcyjnej w zespole.

Wymagania

  • działalność gospodarczą
  • A1
  • praktyka przy prefabrykacji betonowych elementów
  • umiejętność organizowania pracy
  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • czytanie rysunku technicznego

Oferujemy

  • umowę współpracy
  • punktualne wypłaty
  • pracę na dłuższy czas
  • zakwaterowanie