WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik ds. Planowania Produkcji

Ogłoszenie numer: 6960480, z dnia 2022-05-26

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Łąka (pow. rzeszowski, gm. Trzebownisko), okolice Rzeszowa

Opis stanowiska

  • opracowywanie planów produkcyjnych w oparciu o uzyskane informacje
  • układanie harmonogramu funkcjonowania zakładu produkcyjnego: plany produkcji, remontowe itp.
  • monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych i utrzymywanie ich właściwego poziomu
  • analizowanie zamówień od klienta i dbanie o ich prawidłowe harmonogramowanie
  • współpraca z działami Handel/ Produkcja/Działem Zakupów celem utrzymania prawidłowego przepływu informacji
  • bieżąca analiza zdolności produkcyjnej
  • praca z wyznaczonymi KPI w obszarze planowania operacyjnego
  • udział w projektach mających na celu usprawnienie procesów planowania i nadzorowania produkcji
  • weryfikacja istniejących technologii produkcyjnych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach planistycznych w firmach produkcyjnych
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki takie jak: logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji oraz pokrewne)
  • zdolności analityczne i umiejętność priorytetyzacji zadań
  • nastawienie na realizację celów, umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wprowadzania rozwiązań optymalizacyjnych
  • analiza i raportowanie stanu wykonania bieżących planów produkcyjnych oraz ewentualnych odchyleń
  • znajomość systemów klasy MRP/ERP/SAP oraz znajomość zagadnień harmonogramowania produkcji
  • biegła znajomość Microsoft Excel
  • aktualizacja planu w ustalonych cyklach zgodnie z potrzebami w/w działów
  • biegła analiza i przetwarzanie danych w arkuszu kalkulacyjnym
  • dokładność i nastawienie na wyniki
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • benefity (Karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne)