WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Działu Cyberbezpieczeństwa

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

Poszukujemy osoby samodzielnej i odpowiedzialnej na stanowisko Kierownik Działu Cyberbezpieczeństwa. Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96 (z przewagą pracy w biurze i możliwością pracy zdalnej). Jesteśmy otwarte na obie formy współpracy: UOP (preferencyjnie) i B2B.

Etapy rekrutacji: rozmowa online ze specjalistą HR (do 30 min), technical interview online (do 1 godziny), decyzja.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • zapewnienie zgodności z politykami cyberbezpieczeństwa Grupy Medicover w spółkach Dywizji Healthcare,
  • koordynacja wdrożeń globalnych rozwiązań i standardów Grupy Medicover w spółkach Dywizji Healthcare,
  • nadzór i koordynacja procesu samooceny w zakresie cyberbezpieczeństwa,
  • uzgadnianie, planowanie i nadzorowanie działań w zakresie poprawy cyberbezpieczeństwa wynikających z audytów, współpracy z klientami (wymagania klientów) oraz Zespołem ds. Cyberbezpieczństwa Grupy Medicover
  • bieżące wsparcie spółek w zakresie cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji, podnoszenie świadomości użytkowników,
  • udział w komitetach ryzyka oraz cyberbezpieczeństwa,
  • zarządzanie pracą Zespołu.
Oczekiwania względem Kandydatów:
  • 3 letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza i doświadczenie „hands-on” w zakresie technologii bezpieczeństwa,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2-C1),
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów i wdrażaniu zmian w organizacji.
  • Umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie.
  • Certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa informacji:
    • ISO 27001 Lead Auditor
    • CISM (Certified Information Security Manager)
    • CISA (Certified Information Security Auditor)
    • CRISC - Certified in Risk and Information Systems Control
    • SSCP – Systems Security Certified Practitioner
    • CISSP (Certified Information Systems Security Professional)
    • Comp TiA Security+
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w formie hybrydowej,
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.

Podobne oferty

FORTACO JL Sp. z o.o.

lubelskie / Janów Lubelski

Twój zakres obowiązków obejmuje następujące zadania: Terminowa realizacja zamówień klienta, Zarządzanie grupą podległych pracowników, kierowanie pracą zespołową, wspieranie podwładnych, Poprawa efektywności, inicjowanie i wdrażanie usprawnień,...

SZCZEGÓŁY

CTL Logistics

pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska: kierowanie pracą działu; monitoring, koordynacja oraz nadzór działań w zakresie ochrony środowiska; koordynacja działań związanych z procesem gospodarowania odpadami; uczestnictwo w kontrolach dotyczących ochrony środowiska i...

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

mazowieckie / Warszawa, Wawer, ul. J.Strusia 4/8

Nasze wymagania: uprawnienia i doświadczenie jako inspektor ochrony radiologicznej. Mile widziane: doświadczenie w wykonywaniu densytometrii, doświadczenie w wykonywaniu mammografii.