WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Produkcji

Firma BAKS jest producentem osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej. Od 30 lat produkuje i dystrybuuje systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym.

Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska:
  • planowanie produkcji w sposób umożliwiający terminową realizację zamówień
  • systematyczna praca z systemem ERP
  • nadzór nad prawidłową realizacją zadań rozdysponowanych pracownikom
  • utrzymanie ciągłości produkcji na maszynach
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z maszynami
  • kontrola stanów magazynowych półproduktów oraz podzespołów
Wymagania:
  • doświadczenie w obróbce stali (maszyny rolkowe, krawędziarki, linie perforujące)
  • wykształcenie techniczne: technikum lub studia inżynierskie
  • obsługa systemów ERP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego obcego w stopniu komunikatywnym
  • praca na dwie zmiany
  • zamieszkanie maks. 20 km od siedziby firmy
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • dostęp do programu Multisport
  • umowę o pracę