WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik Projektu / Młodszy Kierownik Projektu

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta i dostawcy rozwiązań dedykowanych do budownictwa przemysłowego, poszukujemy :

Wymiar czasu pracy: Pełny etat.

Miejsce wykonywania pracy: Polska południowa w linii: Opole/Wrocław, Częstochowa, Rzeszów.

Optymalne miejsce zamieszkania Kandydata: Częstochowa, Katowice, Kraków.

Rodzaj pracy: Praca mobilna w 70-80% czasu pracy, jednoczesne nadzorowanie kilku inwestycji.

Kluczowe kompetencje Kandydata: Doświadczenie w pracy na budowie jako Inżynier Budowy/Koordynator

Projektu. Gotowość do pracy mobilnej. Dobra organizacja pracy własnej. Asertywność.

Wymagana znajomość języków obcych: Język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę.

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja pracy firm podwykonawczych.
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP.
  • Zarządzanie budżetem danego projektu - optymalizacja kosztów projektu oraz obrona marży, wyznaczanej zgodnie z polityką firmy.
  • Uczestnictwo w naradach budowy.
  • Sprawdzanie kompletności dostaw (i ewentualny kontakt z działem wsparcia technicznego/fabryką).
  • Ścisła współpraca z działem projektowym i działem handlowym.
  • Raportowanie do Kierownika Koordynacji Projektów oraz Kierownika Działu Technicznego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe-techniczne. Mile widziane wykształcenie z obszaru Inżynierii Sanitarnej.
  • Doświadczenie w pracy na budowie jako Inżynier Budowy/Koordynator Projektu/Koordynator Montażu.
  • Gotowość do pracy mobilnej (ok 50-60k km rocznie).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację, np w postaci e-mail/czytania dokumentacji technicznej.
  • Prawo jazdy, kat "B".
  • Mile widziane uprawnienia budowlane lub chęć do ich uzyskania w przyszłości.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy (z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych), telefon, laptop.