WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik projektu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łąka (pow. rzeszowski, gm. Trzebownisko), okolice Rzeszowa
Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie projektem pod względem kosztowym i terminowym w całym cyklu życia produktu: uruchomienie, zatwierdzenie, zmiany, odstępstwa.
  • Powołanie i kierowanie zespołem projektowym oraz zarządzanie skutecznością pracy zespołowej.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej projektu, planów działań, harmonogramów.
  • Prowadzenie i nadzorowanie procesu APQP łącznie z tworzeniem harmonogramu prac
  • Raportowanie postępów prac nad projektem
  • Wskazywanie zagrożeń oraz identyfikowanie obszarów krytycznych. Reagowanie na opóźnienia podczas realizacji faz projektu.
  • Organizowanie i zarządzanie spotkaniami kryzysowymi po otrzymaniu eskalacji danego problemu.
  • Konstruktywna współpraca z zespołem projektowym w kwestii rozwiązywania problemów wewnętrznych na produkcji (w tym technologicznych i konstrukcyjnych), rozpatrywania reklamacji, uzupełniania dokumentacji.
  • Ścisła współpraca z klientem na etapie wdrażania, zatwierdzania projektu i ewentualnych zmian. Skuteczna współpraca z klientem w zakresie rozwiązywania problemów technicznych oraz montażowo-funkcjonalnych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, budowa maszyn lub pokrewne
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów lub z zakresu wprowadzenia nowych produktów w branży automotive (jako inżynier produktu, procesu)
  • Znajomość zagadnień planowania jakości wyrobu (APQP), wymagań przemysłu motoryzacyjnego (PPAP, FMEA, PC) oraz narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna umiejętność zarządzania projektami i zespołem projektowym
  • Kompetencje kierownicze: umiejętność strategicznego myślenia, podejmowania decyzji, delegowania zadań, nastawienia na realizację celów, pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu i otwartość na nowe wyzwania
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Wymagania opcjonalne:
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza z zakresu metaloznawstwa i plastycznej przeróbki metali
To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe: wynagrodzenie oraz premie kwartalne
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Szkolenia podnoszące kompetencje
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Dofinansowanie do obiadów stołówki firmowej
  • Kartę Multisport
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"