WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik stacji paliw

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/23/0001
OBOWIĄZKI:

kierowanie stacją paliw, nadzór nad osobami zatrudnionymi, organizacja czasu pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Umiejętności: kierowanie zespołem pracowników, organizacja czasu pracy. Doświadczenie zawodowe niezbędne do wykonywania pracy: kierownik na stacji paliw.

Miejsce pracy:

Braniewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie