Kierownik zespołu

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0871
OBOWIĄZKI:
- zarządzenie zespołem ;- kompleksowa znajomość działalności prowadzonej przez Google ; - kontrola wyników pracy podlegającego zespołu i prowadzenie spotkań oceniających i motywujących ; - raportowanie Kierownikom Operacyjnym stanu zatrudnienia, wyników i bieżącej sytuacji w zespole ;- wsparcie merytoryczne zespołu w sytuacjach trudnych i rozwiązywanie problemów technicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

min. rok na stanowisku doradca ds obsługi klienta

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 466 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie