Kierownik zmiany

Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Miejsce pracy: Mechlin
Numer: StPr/23/0553
OBOWIĄZKI:
Nowoczesny zakład produkcyjny w Mechlinie, pod Śremem zatrudni od zaraz Kierownika zmiany. Podstawowe obowiązki: nadzór nad podległym personelem, organizacja pracy podwładnych, obsługa urządzeń produkcyjnych, kierowanie zmianą i kontrola procesu produkcyjnego. realizacja zamówień, realizacja planów produkcyjnych. Oferowane kwestie przez pracodawcę: możliwość przyuczenia, premia kwartalna uzależniona od zaangażowania, dofinansowanie opieki medycznej, możliwość przystąpienia do zajęć sportowych (karnet)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

min. 1 rok doświadczenia na stanowisku kierownik/brygadzista, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, chęć do pracy

Miejsce pracy:

Mechlin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie