WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Kierownik

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Kierownik
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/23/0073
OBOWIĄZKI:
nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami z Chin, współpraca z chińskim zarządem spółki, nadzorowanie pracy podległych pracowników, obsługa klientów polskich i chińskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie