WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Miejsce pracy: Radziejów
Numer: StPr/22/0941
OBOWIĄZKI:
opieka nad rodzinami zastępczymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia, pedagogika, pedagogika specjalna, praca socjalna
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe na kierunku psychologia, pegagogika, pedagogika specjalna, praca socjalna, socjologia lub nauki o rodzinie, doświadczenie w pracy z zakresu pomocy społecznej i pieczy zastępczej

Miejsce pracy:

Radziejów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie