Lider linii produkcyjnej

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Zakres obowiązków
  • Zarządzenie zespołem do 10 osób
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe / średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Pracodawca oferuje:
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenie grupowe
  • Premie za polecenie
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Umowę o pracę