WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Magazynier – Brygadzista (Catering Dietetyczny)

Maczfit Foods catering dietetyczny - produkcja gotowych dań

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Magazynier – Brygadzista (Catering Dietetyczny)

Miejsce pracy: Szymanów (pow. Piaseczyński)

Miejsce pracy: Szymanów (pow. piaseczyński, gm. Góra Kalwaria)
Zakres zadań:
  • Nadzór nad zespołem pracowników magazynowych (ok 6 osób na zmianie)
  • Nadzór nad przepływem produktów na magazynie
  • Przyjmowanie i kontrola dostaw
  • Prace administracyjne
  • Zastępowanie Kierownika Magazynu w razie potrzeby
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dokładność, sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej (7-19, 19-7)
  • Uprawnienia UDT
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Koszyk benefitów