WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Menedżer zespołu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/6922
OBOWIĄZKI:
- Zarządzanie zespołem programistów,- Budowanie relacji z menedżerami produktu,- Planowanie pracy i rozdzielanie zadań w zespole programistów,- Zbieranie i dzielenie się danymi z rynku,- Zadania programistyczne. Praca w godz.: 8:00-16:00. Przewidywany okres zatrudnienia: czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik działu informatyki
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Programowanie
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: Biegła znajomość pakietu Office

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe - z zakresu IT i programowania,staż pracy: 3 lata,umiejętności: programowanie, biegła znajomość pakietu Office, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 23 000 do 23 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu