WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Menedżer

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Menedżer
Miejsce pracy: Iwiny
Numer: StPr/22/6400
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie zespołem, ustalanie jego priorytetów, celów, rozdzielanie zadań oraz ocena efektów, kontrolowa działania swoich pracowników, koordynacja projektów, kontakt z firmami zewnętrznymi, tłumaczenie dokumentów na język koreański i angielski.Praca w godzinach 8:00-16:00Zatrudnienie na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy brak wymagań,asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie,język angielski B1 w mowie i piśmie, język koreański C2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Iwiny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu