WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Project Manager

Międzynarodowa spółka - jedna z największych na polskim rynku i lider branży w branży budownictwa przemysłowego - działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych poszukuje Project Managera. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za koordynację projektów inwestycyjnych w woj. łódzkim. Idealny/a kandydat/ ka ma doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi – komercyjnymi, biurowymi, przemysłowymi na wszystkich etapach – od przygotowania po realizację, zna język angielski i dobrze się czuje w dużych firmach o rozbudowanych działach.

Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Prowadzenie całościowo projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem komercyjnym;
  • Koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach;
  • Koordynowanie fazy projektowej, przygotowawczej i etapu budowlanego;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz instytucjami w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych i pozwoleń;
  • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji;
  • Nadzór nad pracami Generalnego Wykonawcy;
  • Nadzór nad odbiorami końcowymi;
  • Technicznie wsparcie dla działu Leasingu i nadzór nad wprowadzeniem najemców;
  • Współprowadzenie i czynne uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac.
Wymagania:
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji retailowych, biurowych lub przemysłowych jako Project Manager;
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego;
  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym;
  • Umiejętność zarządzania pracami Generalnego Wykonawcy;
  • Doświadczenie w koordynacji pracy biura projektowego;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów;
  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy;
  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Swobodna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pasjonującą pracę po stronie inwestora;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie + pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczenie, etc);
  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości;
  • Praca w firmie co roku zwiększającej swoje udziały w rynku.

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.