WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Regionalny Koordynator ds. Gastronomii

Da Grasso to największa sieć pizzerii w Polsce, która działa nieprzerwanie od 1996 roku. Słyniemy z doskonałej pizzy i najlepszego sosu czosnkowego.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci gastronomicznej poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. pomorskie
Nr ref.: KOOR-09-2022P
Zadania:
  • pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców
  • koordynacja procesu uruchomienia pizzerii
  • wspieranie Franczyzobiorców w codziennej pracy pizzerii
  • tworzenie analiz zakupowo-sprzedażowych w podległym regionie
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów sieciowych
  • planowanie i realizacja lokalnych strategii marketingowych
  • budowanie i utrzymywanie trwałych i efektywnych relacji z klientami
  • planowanie/Raportowanie wizytacji i wyników
Wymagania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w rynku HoReCa – warunek konieczny
  • wysokorozwinięte zdolności interpersonalne
  • gotowości do częstych podróży
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • znajomości pakietu MS Office
  • czynnego prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • kontrakt B2B
  • umowa o współpracy na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia
  • niezbędne narzędzia pracy samochód, karta paliwowa, laptop, telefon
  • wybrane benefity (Multisport)