WPISZ SŁOWA KLUCZOWE

Sztygar zmianowy: górniczy, elektryczny, maszynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Knurów
Numer: StPr/22/0749
OBOWIĄZKI:

zakres obowiązków dla osób dozoru ruchu pod ziemią. Praca w systemie 4 brygadowym, możliwość pracy w sobotę i niedzielę. Miejsce wykonywania pracy na terenie KWK Knurów-Szczygłowice, Ruch Szczygłowice w Knurowie ul. Górnicza 2.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o kierunku górniczym, elektrycznym, maszynowym (mogą być również absolwenci tych kierunków)

Miejsce pracy:

Knurów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 7 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu